Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Barrandov chystá diskusní pořad, TV Prima novou reality show

Velkou novinku chystá Televize Barrandov v podobě rozhovoru, na Primě se na obrazovky dostane reality show a také nový rodinný magazín.

Povídání s kontroverzním politikem

Jaromír Soukup bude na TV Barrandov každý čtvrtek ve svém pořadu zpovídat známého kontroverzního politika Miroslava Kalouska. O novince už informoval s předstihem už 13. března 2021 sám Miroslav Kalousek na svém twitterovém účtu, téhož dne i na facebooku Jaromír Soukup. Premiéra nového pořadu s názvem Hovory Kalousek Soukup je naplánována už na 18. března 2021 ve 20:15 hodin. Rozhovory trvající 35 minut budou reflektovat ožehavá témata jak z politiky, tak také ze společnosti. Jednotlivé díly mají být zaměřeny na různé oblasti aktuálního dění. Nepůjde ale pouze o žhavou kritiku událostí a témat, které hýbou společností, měl by obsahovat i cestu k řešení.

Magazín o životním stylu

Hned dva nové pořady nyní avizuje TV Prima. První je magazín zvaný Na houpačce, který bude moderovat Mirka Čejková. Jde o týdeník se zaměřením na rodinnou pohodu a zdravý životní styl, proto také poprvé poběží v sobotu 3. dubna 2021 od 17:55 hodin, tedy v čase, kdy se u obrazovky může sejít celá rodina. Druhým pořadem bude reality show zvané Like House, které se bude vysílat každý všední den pozdě odpoledne. Zachycuje influencery ze sociální sítě TikTok a přiblíží jejich život, jenž budou trávit ve vile poblíž Berouna. Poprvé se program objeví ve vysílání 6.dubna 2021 a poběží tři měsíce.

Program nejenom pro mladé

 Ve vile se sejdou Tomáš Běhounek, Barbora Chvojková, Lada Horová, Marie Rosecká, Adam Kajumi, Jan Svěcený, Barbora Stříteská a Marek Valášek. Vítězem se stane ten influencer, který od diváků získá pomocí aplikace nejvíc hlasů a shrábne půlmilionovou odměnu. Podle programového ředitele TV Prima Romana Mrázka nejde jenom o pořad pro mladé lidi, jak by se mohlo na první pohled zdát. Mrázek očekává, že osloví i jejich rodiče, kteří tak dostanou šanci nahlédnout do světa svých potomků, který do značné míry ovládají sociální sítě. Kromě toho Prima chystá další změnu. Diváci uvidí svoje oblíbené seriály jako Slunečná, Ohnivý kuře či Sestřičky i v dopoledních časech.