Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nejvíce diváků přitahují osvědčené i nové seriály

Tradičním hitem zimních večerů jsou samozřejmě seriály. Stávají se stálicí, která přiková vždy k televizním obrazovkám pěkný podíl diváků. Platí to i seriálech, které volně navazují na osvědčené trháky, například Zločiny Velké Prahy

Prvenství si drží Slunečná

Na špici se samozřejmě drží seriál Slunečná TV Prima, který v úterý 9. února 2021 dosáhla sledovanosti 1,3 miliony diváků. Za nimi jsou dva díly seriálově řady Anatomie života na TV Nova, oba dosáhly 788 tisíc diváků. V obou případech máme na mysli věkovou skupinu 15+. O den později, tedy ve středu 10. února 2021 získal prvenství seriál Hříšní lidé města pražského vysílaný na ČT1, který měl sledovanost 967 tisíc diváků. Za ní se v těsném závěsu držela s 925 tisíci diváky Výměna manželek na TV Nova. Ve čtvrtek 11. února 2021 pokořily milionovou hned dva večerní programy, a to opět seriál Slunečná s 1,26 milionem diváků. Za ní stojí s jedním milionem stále oblíbená Ordinace v růžové zahradě s jedním milionem z produkce TV Nova.

Velká Praha dosáhla téměř 2 milionů

Páteční večer 12. února 2021 ovládl seriál Kukačky s 1,6 milionem sledujících. I druhý páteční trhák vysílala ČT1, a to oblíbené talk show Karla Šípa Všechnopárty. A co sobota 13. února 2021? Tomuto večeru dominoval pořad Tajemství těla na ČT1, který dosáhl sledovanosti 1,13 milionu diváků. N druhém místě s velkým odstupem byli Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže vysílaní na TV Nova. Nedělní večer potom patřil Zločinům Velké Prahy. Seriál navazující na Hříšné lidi města pražského přitáhl k obrazovkám téměř 2 miliony diváků, přesněji 1,95 milionu. K tomu získaly podíl 41, 8 % z krajíce sledovanosti, což je vůbec nejvíce z tohoto sledovaného období. Za Velkou Prahou následovala relace 168 hodin s 966 tisíci diváky.