Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

CNN Prima NEWS pokračuje ve změnách a rozšíření zpravodajství

Počínaje 1. březnem 2021 zahajuje CNN Prima NEWS vysílání svojí zpravodajské relace také v pozdních večerních hodinách, a to ve 23:00 hodin. Obsahovat bude i počasí a je na ni vyhrazen čas 30 minut.

Nejenom souhrn událostí

Podle šéfredaktora CNN Prima NEWS Pavla Štrunce večerní relace nebude jenom rekapitulací zpravodajství, ale jejím cílem je také mapovat vývoj aktuálních událostí, které se během celého dne včetně večera staly. Zároveň půjde také o annonci událostí očekávaných a předpokládaných během dalšího dne.

Další porce zpráv

Večerní zpravodajská relace ale není jedinou novinkou na CNN Prima NEWS. Mění se také schéma Zpráv vysílaných v dopoledním čase. Nově se u nich objevují Zprávy+, které poběží pravidelně vždy v 10:30 a 11:30 hodin. Kromě přehledu zpráv navíc poskytnou i rozhovory. V odpoledních časech přitom na CNN Prima NEWS už od února běží Zprávy z regionů, které uvádí Markéta Fialová. Kromě toho je v regionálním zpravodajství kladem mnohem větší důraz na zapojení diváků do televizního vysílání. Svoje natočená videa mohou poslat do redakce v rámci platformy Budu na Primě. Následně se jejich reportáž objeví na obrazovce.

Pozitivní ohlasy

CNN Prima NEWS ale nevěnuje pozornost jenom obsahové části svého zpravodajství. Řízeně se rozrůstá i její zpravodajský tým. Šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc také potvrzuje, že už běžící změny ve zpravodajství hodnotí diváci velmi dobře. I proto redakce pokračuje v rozšiřování svého týmu. Podle Štrunce brzy uvidíme ještě další změny. Například dochází ke změnám vysílacích časech některých pořadů. Pořad K věci, diskuse rozebírající současné události, bude nově začínat ve 12:30 hodiny, další ze zpravodajských programů Interview poběží v 17:30 hodin.