Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Změny na CNN Prima News: Živé vysílání, regiony i nové tváře

Už před nějakou dobou Prima ohlásila změny, které čekají CNN Prima News. Reaguje tak na výsledky po čtvrt roce vysílaní nového kanálu. Změny se mají na obrazovkách projevit od září, tedy již za pár dní. O co konkrétně půjde? Hlavní zprávy už na CNN Prima News, ale těšit se můžete na nové živě vysílané zpravodajské relace.

Nové pořady i nové tváře

Především by diváky mohlo zaujmout kontinuální zpravodajství v 10:00 a ve 21:30 hodin. Některé z oblíbených pořadů se také posouvají do atraktivnějších časových slotů, konkrétně půjde o pořady 360° Pavlíny Wolfové či diskuzní pořad K věci. Těšit se můžete také na nové regionální vysílání a tematické speciály. Jednou z priorit by například mělo být rozšíření domácího zpravodajství.

Novinkou budou dva zpravodajské bloky, které budou témata řešit do větší hloubky a nabídnou divákům intenzivnější zážitek. První z nich začne poledními Zprávami ve 12 hodin, na které navazuje diskuzní pořad Interview. Ten bude ozvláštněn i pěticí moderátorek (Lucie Hrdličková, Martina Kuzdasová, Petra Vintrová, Anna Kadavá a nově Pavlína Kosová). V odpoledním programu zůstávají Krimi zprávy, které se zároveň vysílají i na Primě.

Větší důraz na regionální zprávy

V 17 hodin bude odpolední blok pokračovat regionálními zprávami.Následovat bude pořad K věci v 17:30 moderovaný Marií Bastlovou, kterou během podzimu doplní ještě další moderátor, jehož jméno zatím Prima neupřesnila. O hodinu později se na obrazovkách objeví hlavní zpravodajský přehled dne, který v budoucnu zastoupí současné Hlavní zprávy, které bude v nové podobě vysílat pouze hlavní kanál Prima.

Hovoří se také o novém pořadu zaměřenému na regiony ve spolupráci s Deníkem z vydavatelské skupiny Vltava Labe Media. Díky této spolupráci by bylo možné nabídnout nejintenzivnější a nejucelenější regionální zpravodajství v ČR. Konkrétní podoba programu však zatím není známá.