Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Prima přichází s novým webem

Propojování televize s internetem je dnes velkým trendem. A jak se ukazuje, je to také velmi oblíbený směr u samotných diváků. Ti tak mohou díky červenému tlačítku zjistit celou řadu velmi zajímavých informací a faktů. To ale neznamená, že by se zapomínalo na klasické webové stránky. Ani bez nich se dnes neobejdeme a tak je jasné, že je televize chtějí nejenom neustále doplňovat aktuálními informacemi, ale pochopitelně chtějí i to, aby měli stále moderní design. To se v současné době povedlo TV Prima, která spustila zcela novou a moderní verzi svého webu iPrima.cz. Kromě toho, že láká na moderní vzhled, nesmíme opomíjet ani řadu dalších novinek.

Co vše se změnilo?

Když se primárně podíváme na to, co se změnilo s ohledem na design, tak musíme říci, že web má nyní modernější vzhled, a minulý, čtyři roky starý už rozhodně nijak nepřipomíná. Stejně tak došlo i k tomu, že bylo modifikováno ovládání. To má být v současné době rychlejší, jednodušší a pohyb na webu má být zcela pochopitelně také intuitivnější. Opomíjet bychom neměli ale ani to, že diváci mají možnost si na webu nastavit i vlastní televizní kanál s vlastními pořady.

Důraz na množství video obsahu

Už dávno nejsou webové stránky televizí jenom místem, kde se lze dočíst zajímavé informace. Právě naopak. Základem jsou videa a právě na tento obsah bude TV Prima na svém webu jasně cílit. Díky tomu nebude problém sledovat jak některé oblíbené filmy a seriály, tak nebude problém podívat se třeba na vtipné části, nebo i různé bonusové materiály. Zkrátka a jednoduše zde bude web hlavně proto, aby nabídl to, co jste na obrazovkách neviděli. Samozřejmostí je, že na něho můžete přistupovat z počítačů, tabletů, chytrých telefonů, i notebooků. Je jenom na vás samotných, pro jakou cestu se rozhodnete a jaké zařízení používáte nejvíce.