Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Nova si zvolila své nové generální ředitele

TV Nova má hned dva nové generální ředitele. Stali se jimi Jan Vlček a Klára Brachtlová. Oba dva nejsou na Nově novými tvářemi, pro společnost pracovali na vysokých manažerských pozicích již více než pět let. Právě to je činí kompetentními osobami na post nejvyšší – pozici generálních ředitelů.

Seznamte se s novými generálními řediteli

Pojďme se podívat na to, co mají oba nově jmenovaní generální ředitelé společného; oba dva mají zkušenosti s manažerskou pozicí na Nově a budou i nadále zastávat funkci jednatelů této společnosti. Představme si je o něco blíže:

  • Jan Vlček působil na pozici obchodního ředitele TV Nova, a to od roku 2011.
  • Klára Brachtlová pracovala na pozici finanční ředitelky od roku 2014, pro televizi Nova ale pracovala již dříve na jiné pozici (od roku 2007).

Nejedná se o nováčky

To, že Klára Brachtlová i Jan Vlček jsou lidé na svém místě, potvrzuje také předchozí generální ředitel TV Nova Christoph Mainusch. Ten jim neodpírá zodpovědnost za úspěchy TV Nova, kterým se tato společnost v posledních letech těšila. Christoph Mainusch nadále v TV Nova bude působit a to na pozici předsedy dozorčí rady firmy. Kromě toho je také generálním ředitelem mateřské společnosti CME. Působí také jako třetí jednatel TV Nova, jestli mu ale bude tato pozice zachována, společnost neuvedla.

Jak je to se strukturou společnosti?

Úplně nahoře stojí americká společnost CME. Ta vlastní společnost Nova, která se skládá z pěti volně šířených stanic, tří prémiových stanic (za které si musíte připlatit) a dvou portálů. Mezi pět volně šířených stanic patří Nova, Nova 2, Nova Cinema, Nova Action a Nova Gold. Prémiovými stanicemi jsou Nova Sport 1, Nova Sport 2 a Nova International. A nakonec dva portály jsou Nova Plus a Voyo.