Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Barrandov připravuje Tenký led

Pokud vás zajímá, co na jaře uvidíte v tuzemských televizích, tak musíme říci, že už pomalu začínají odrývat své karty a začínají lákat na nové pořady. Nyní došlo k tomu, že jeden nový pořad odtajnila TV Barrandov. Jelikož se televizi celkem daří na poli diskusních pořadů, tak to vypadá, že se rozhodna vydat právě touto konkrétní cestou. Jde tedy o novinku, která má do tohoto tématu celkem jasně a přesně zapadat.

Pořad ponese název Tenký led

Pokud se máme podívat na bližší informace o tomto pořadu, tak na rozdíl od ostatních nebude příliš zaměřený na politiku. Nutno totiž říci, že té je na televizi už více než dost. Tenký led sice bude zaměřený na rozhovory a zpovídání hostů, ale těmi se mají stát hlavně celebrity, ale chybět by neměli ani obyčejní lidé. Pokud budou mít zajímavý příběh a budou mít co říci.

Kdy se na pořad těšit?

Jestliže budete chtít dát diskusnímu pořadu Tenký led šanci, je třeba si počkat na období jarního vysílání. Potom se soustřeďte na páteční termín, jelikož ten bude tím, kdy se bude pořad vysílat. Přesný čas zatím znám není, ale rozhodně očekávejte večerní hodiny. Tedy hlavní vysílací čas. Tím vlastně televize dokazuje, že této novince věří a bude jí dávat velké naděje na úspěch.

Kdo bude v roli moderátora?

Tipujete si jedno v poslední době skloňované jméno? Tedy majitele Jaromíra Soukupa? Pokud ano, tak vám musíme říci, že se pletete. I když daný tip byl z hlediska posledních měsíců očekávaný. Bude se jednat o moderátorku, kterou je Dana Morávková. Sice je v rámci své profese známá jako herečka, ale dá se očekávat, že se celkem dobře zhostí i této role. Jelikož bude zpovídat právě celebrity a jiné známé osobnosti, tak musíme říci, že k tomuto světu má zcela logicky díky své profesní kariéře celkem blízko. A tak jistě nebude úplným nováčkem, jak by se dalo očekávat.