Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

TV Barrandov má novou zpravodajskou relaci. S kým?

Zprávy jsou u většiny velkých televizí naprostou nezbytností a tedy i něco, co musí být součástí vysílacího schémat. My se aktuálně podíváme na TV Barrandov, jelikož právě tato televize přišla s novinkou. A to právě v oblasti zpravodajství. Důvodem je především fakt, že klasické Naše zprávy byly zrušeny a tak bylo třeba přijít s určitou náhradou a kompenzací.

Jaký je název?

Je velmi podobný tmu předchozímu, který zněl Naše zprávy. Ty byly zrušené a místo nich se aktuálně na televizních obrazovkách objevují Moje zprávy. Jde o název celkem zajímavý a netradiční. Na druhou stranu musíme říci, že když budete číst dále a zjistíte jméno hlavního moderátora, bude vám důvod takového pojmenování jasný.

Kdo bude zprávy moderovat?

Zapomeňte na moderátorské dvojice. Moje zprávy bude moderovat jenom jedna jediná osoba. A jelikož jsme se daného jména již několikrát dotkli, tak jistě tušíte, koho máme na mysli. Pojďme si to také oficiálně potvrdit. Moderátorem zpráv bude Jaromír Soukup. Tedy generální ředitel TV Barrandov. Zpravodajskou relaci tak přidá do portfolia svých pořadů, kterých je už v nabídce televize více než dost.

Kdy se budou vysílat?

Jelikož je cílem přinést aktuální informace v rámci daného dne, budou se Moje zprávy vysílat pravidelně každý den. Čas bude oproti konkurenčním televizím přece jenom trochu netradiční. A to z důvodu, že start zpráv bude až ve 20:05. Tedy v době, kdy na veřejnoprávní televizi začíná večerní vysílání a na těch komerčních se zpravodajská relace chýlí ke konci.

Na co se těšit?

Zprávy tu budou, ale jak  potvrdila samotná TV Barrandov, mělo by se jednat o zcela odlišnou formu, než jsou lidí zvyklí. Hlavně jejich podání by mělo být neobvyklé a netradiční. Ostatně na to si již většina diváků u pořadů Jaroslava Soukupa už zvykla. Zde by neměla chybět pořádná dávka ironie, ale také nadhledu.