Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Temný Kraj bude pokračovat. Kdy se na něho můžete těšit?

Kriminálky, pokud jsou dobré a povedené, tak jsou i úspěšné. Na každé televizi už jsme mohli vidět několik různých počinů, které měly poměrně velký divácký úspěch. To platí také o TV Prima, která uvedla kriminálku s názvem Temný Kraj. Sledovanost byla poměrně slušná a tak se fanoušci ptali i na to, zda se objeví pokračování. Odpověď na tuto otázku již známe.

Ano, Temný Kraj bude pokračovat

TV Prima potvrdila, že tento úspěšný seriál bude pokračovat. Že je to stoprocentní, to ostatně dokládá také fakt, že nedávno skončilo natáčení druhé řady a tak je jasné, že po jejím zpracování už nic nebrání tomu, aby se kriminálka objevila na televizní obrazovce. Nyní je třeba vše sestříhat a doladit jednotlivé detaily, aby se povedlo navázat na úspěch první řady.

Kdy lze seriál čekat?

Vše je zatím ve fázi příprav, ale podle dostupných informací a také podle našich odhadů by mělo dojít k tomu, že by měl být Temný Kraj nasazený již do podzimního programového schématu. Právě toto období je z hlediska televizí největší konkurenční dobou a tak se snaží diváky co nejvíce zaujmout. Temný Kraj by tak mohl být sázkou na jistotu, jelikož když se podíváme na sledovanost premiéry, tak se na každý z dílů dívalo zhruba 1,5 milionu diváků, což je více než 30 procent těch, kteří měli v tu dobu zapnutou televizi.

Jaké bude herecké obsazení?

Říká se, že pokud něco funguje, tak by se to nemělo měnit. Tohoto se jasně drží také TV Prima a tak se diváci nemusí bát toho, že by ústřední postavy v hlavních rolích byli jiné. I v druhé řadě se mohou těšit na Lukáše Vaculíka, který byl ústřední postavou první série. Ve dvojce se samozřejmě objeví také oblíbená Tereze Kostková. Jaké budou jednotlivé kriminální příběhy a co vše budou kriminalisté řešit, to si zatím bude nutné počkat. Je jasné, že právě téma bude hlavní lákadlo seriálu.