Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Televize Barrandov odstartuje jaro novými pořady

Televize Barrandov se rozhodla zvýšit investice do svého programu a proto se diváci mohou těšit hned na několik nových (i staronových) pořadů. Které to jsou? To se dozvíte během čtení následujících řádků, takže rozhodně nikam neodcházejte.

Čím bude TV Barrandov bojovat o přízeň diváků?

Jaromír Soukup, generální ředitel televize a také tvář mnoha pořadů, se nechal slyšet, že se se svým týmem na jaře pustil do mnoha velice zajímavých projektů, které si kladou za cíl přinést nové a dosud neokoukané formáty.

Na televizních obrazovkách budeme opět vídat Týden podle Jaromíra Soukupa, který sice před nedávnem vysílání ukončil, jenže díky údajnému zájmu diváků se vrací. Dále se můžeme těšit na zbrusu nový pořad Nehoda není náhoda. Ten by se měl zaměřit na největší české i zahraniční nehody a do vysílání byl zařazen od 22. března.

Od neděle 24. března o přízeň začala bojovat také Odvolací síň, která je jakýmsi pokračováním případů ze soudních síní divácky oblíbených pořadů. V podstatě se vše bude točit kolem kauz, nad kterými už byl jednou vynesen rozsudek, ale hlavní aktéři se proti němu rozhodli odvolat, protože nebyli s rozhodnutím příliš spokojeni. Uvidíme, jestli se tento formát dočká stejné popularity, jako Soudkyně Barbaba či Soudce Alexandr.

Pondělky ve znamení proměn

V pondělí 25. března startuje pořad Tomáš Arsov v akci. Každý díl přinese divákům příběh jedné konkrétní ženy, která projde kompletní proměnou v salónu krásy. Budeme tedy svědky toho, jak se z šedých myšek stanou lvice salónů, takže zejména divačkám tento pořad jistě neunikne.

Posledním pořadem, u kterého ovšem zatím není znám vysílací den, je Manželství po Česku. Ten se zaměří na humorné příběhy dvou manželských dvojic, takže Výměna manželek televize Nova na obrazovkách zřejmě získá konkurenci.

Podaří se pořadům v očích diváků prosadit? Na to si ještě budeme muset počkat.