Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Staronový pořad se vrací. Na TV Barrandov už můžete znovu volat řediteli.

TV Barrandov, jednu z novějších televizních stanic, která už má u nás své místo, jistě všichni dobře známe. Hlavním tahounem je samozřejmě ředitel a majitel této stanice, Jaromír Soukup, který získává stále větší popularitu mezi diváky. A právě to je možná důvod, proč ve své televizi rozjíždí nový pořad. Nový? Úplně nový není. Jisté zkušenosti s tímto pořadem už stanice měla, což může být pro startující staronový pořad jen pozitivní.

Ředitel na drátě

Kdo by si nepamatoval pořad Volejte řediteli, jenž byl dlouhou dobu vysílán jednou z největších komerčních televizí u nás (TV Nova). Ředitel, v tomto pořadu, odpovídal na dotazy a připomínky telefonujících diváků a korespondentů. Šlo o divácky velmi úspěšný pořad, nicméně s odchodem ředitele, nastal jeho konec.

Volejte Železnému

Jak již bylo uvedeno, TV Barrandov má s druhem takového pořadu zkušenost. Na podzim roku 2013 začala vysílat pořad s názvem Volejte Železnému. Jednalo se o stejný koncept jako v pořadu Volejte řediteli. Na dotazy a připomínky odpovídal tehdejší generální ředitel TV Barrandov, Vladimír Železný. Nicméně už v roce 2014 pořad skončil. Důvodem byl odchod Vladimíra Železného z vedení a čela televizní stanice.

Volejte a pište šéfovi

Současná verze pořadu Volejte a piště šéfovi je vytvořena po vzoru původního pořadu Volejte řediteli. Hlavní osobou bude opět ředitel televize, Jaromír Soukup, kterému diváci budou moci posílat:

  • dotazy
  • připomínky
  • náměty

Podle prezentace pořadu by měl ředitel odpovídat na vše, tudíž na příjemné i nepříjemné otázky.

Pořad byl zařazen do hlavního vysílacího času neboli tzv. prime-timového. Ve středu 22.května již proběhla premiéra tohoto pořadu od 20:45 a pořad trval 45 minut. První vysílání vidělo cca 90 tisíc diváku nad 15 let. Stanice počítá s vysíláním pořadu i nadále v podobných vysílacích časech. S neustále se rostoucí popularitou charismatického ředitele, má pořad jistě velké naděje.