Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Soukup bude mít na Barrandově vlastní pořad

Není to zase tak dávno, co jsme psali o tom, že majitel TV Barrandov, pan Jaromír Soukup bude vystupovat v publicistickém pořadu, kde bude klást otázky našemu prezidentovi. Tak se i stalo. Stejně tak jsme vás informovali o tom, že se jako majitel chce stále více angažovat v rámci jednotlivých pořadů a na obrazovky chce vstupovat. A to se i potvrdilo, jelikož aktuálně se chystá nový pořad, ve kterém by měl hrát Jaromír Soukup hlavní roli. Kromě toho se jeho jméno objeví i v samotném názvu. O jaký pořad půjde? Bude to Duel Jaromíra Soukupa.

Na co se těšit?

Zajímá vás, čím bude tento pořad výjimečný? Jak už dokládá jeho samotný název, bude se jednat o pořad diskusní, kde proti sobě nastoupí vždy dvě známé politické osobnosti. Pokud se podíváme na několik jmen, které již byly avizovány, potom se jedná i osobnosti, jako je Jaroslav Faltýnek nebo Jan Hamáček, stejně jako nesmíme opomíjet ani jména, kterými jsou František Bublan a Robert Pelikán. Právě ti se v rámci diskuse proti sobě postaví a samotný Soukup bude tou osobou, která bude nejenom klást otázky, ale bude i osobou, která bude pochopitelně celou diskusi řídit tak, aby se nesla správným směrem a aby se samotní diváci něco skutečně dozvěděli, zvláště s ohledem na aktuální dobu, která je plná různých politických zvratů.

Kdy bude pořad vysílán?

Pokud je na pořadu něco zajímavé, tak rozhodně fakt, že nebude předtočený, jako je tomu například u pořadu Týden s prezidentem, ve kterém se Soukup angažuje stále více. Duel Jaromíra Soukupa se totiž bude vysílat živě, což mu rozhodně přidá na unikátnosti. A kdy se na něho tedy budete moci jako diváci těšit? Dnem, kdy bude vysílaný, bude čtvrtek. Pokud jde o konkrétní čas, tak se bude jednat o 20.55. V tento čas bude pravidelně začínat. Co je zatím v plánu, to je pravidelné vyslání, které by mělo být realizováno vždy každý čtvrtek. Jak to bude s pořadem dále, se uvidí hlavně dle jeho úspěšnosti.