Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Sledujte letošní Wimbledon nejen na Nova Sport, ale i na speciálních kanálech Voyo

Začátek července je pro příznivce tenisu každý rok svátkem. V Anglii totiž začíná nejoblíbenější tenisový turnaj na světě - Wimbledon. Televize Nova se rozhodla českým fanouškům nabídnout co nejvíce tenisových duelů, a diváci tak letošní přenosy z tohoto tenisového svatostánku budou moci sledovat nejen na tradičních sportovních televizních stanicích Nova Sport 1 a Nova Sport 2, ale také na dalších čtyřech kanálech videoportálu Voyo.

Až šest různých zápasů v jeden okamžik

Již odedneška si tak tenisoví fanoušci budou moci vybrat, zda chtějí sledovat komentované přímé přenosy tenisových zápasů, které nabídnou kanály Nova Sport 1 a Nova Sport 2, či sledovat přímé přenosy z jiných kurtů prostřednictvím portálu Voyo. Jedinou drobnou nevýhodou sledování přes Voyo bude skutečnost, že tyto zápasy nebudou bohužel komentované. To ale nemění nic na tom, že čeští diváci budou letos poprvé mít díky společnosti Nova a jejím kanálům jedinečnou možnost sledovat dění hned na šesti wimbledonských kurtech najednou.

S komentováním zápasů bude komentátorům Novy pomáhat tým expertů, který bude tvořen čtyřmi skvělými tenistkami, a to Petrou Cetkovskou, Ivetou Benešovou, Klárou Koukalovou a Andreou Hlaváčkovou, která v současné době očekává narození svého prvního potomka. Kromě nich budou další dva komentátoři, Martin Čermák a Kateřina Vaňková, přinášet informace o aktuálním dění přímo z Wimbledonu.

Wimbledon všude kam se podíváš

Diváci Novy se mohou kromě přímých přenosů těšit i na doprovodný vysílací program. Pro ty, kteří nestihli zápasy v přímém přenosu, bude každý den po jedenácté hodině večer na obou sportovních televizních stanicích připraven sestřih nejzajímavějších okamžiků dne a stanice Nova 2 nabídne každý den po desáté hodině večer speciální pořad s názvem “Kraťas Martina Čermáka” s dalšími zajímavými informacemi a osobními postřehy komentátora. S Wimbledonem se ale setkají každý den ráno i diváci pořadu Snídaně s Novou. Ve čtvrt na devět přinese aktuální informace „Wimbledonský speciál ve Snídani s Novou”.