Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Skylink mění svou nabídku

Nabídka satelitních televizí je u nás poměrně bohatá. Pokud se podíváme na to, jaký poskytovatel aktuálně zcela jasně dominuje, tak je to poskytovatel označovaný jako Skylink. A právě ten se nyní rozhodl změnit své služby. Konkrétní termín, který byl oznámen, je již březen letošního roku. A co všechno se změní jak pro stávající majitele této satelitní televize, tak i pro nováčky? Podívejte se s námi.

Nový kanál

Tato změna je rozhodně tou, kterou lze označit slovem pozitivní. Dojde k tomu, že se objeví zcela nový kanál. Jeho název je Travelxp HD. Jak už celkem dobře plyne ze samotného názvu, jedná se o takový televizní kanál, který je zaměřený primárně na cestování. Pro milovníky cestopisů určitě dobrá volba. Mimo jiné i proto, že je dostupný v dnes tolik poptávané HD kvalitě.

Některé balíčky končí

Pojďme také na několik negativních změn. Ta první se rozhodně týká toho, že některé balíčky, které měl Skylink ve své nabídce, definitivně končí. Je to jednoduše dáno tím, že zde není zase až tak velký zájem z řad diváků a toto je tou nejlepší cestou, jakou se vydat. Jedná se hned o trojici balíčků, a to HD Plus, Multi HD a také Mixbox. Pokud některý z nich máte, je třeba počítat s tím, že od března bude nutné přejít na balíček jiný.

Dojde ke zdražení

Je tu ještě jedna negativní změna, která se týká cen. Co tím chceme říci? Rozhodně fakt, že dojde ke zdražení některých balíčků. Pokud začneme pozitivně, tak se změna ceny nedotkne balíčků Smart a také komplet. Ty zůstávají cenově tak, jak jsou. Nejvýrazněji ale bude zdražený balíček Multi, stejně jako zdraží i Flexi 7. Mimo jiné také proto, že u tohoto balíčku se změní i jeho struktura. Dojde k jeho přejmenování na Multi 10, což znamená i možnost výběru více kanálů, podle zájmů samotného diváka. Cena by se měla navýšit na hodnotu přesně 299 korun českých.