Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Regionálnítelevize.cz se rozrostla

Regionální televize se stávají stále populárnějšími. Je to jednoduše dáno tím, že nabízejí informace z konkrétního regionu. Tedy z oblastí, kde lidé reálně žij. Aktuální situace na tomto trhu je taková, že nad všemi je jedna hlavní společnost, a to s názvem Regionálnítelevize.cz. Za ní stojí firma Our Media, kde figuruje Michal Voráček a také známý Ivo Valenta. A právě jejich Regionálnítelevize.cz aktuálně přináší několik novinek.

Pokrytí celé České republiky

První a rozhodně i pozitivní novinkou je to, že došlo k celkovému rozšíření pokrytí. Zde musíme říci, že Regionálnítelevize.cz již pokrývá celou Českou republiku. Tedy abychom to upravili na pravou míru, konkrétní pokrytí signálem zajišťují jednotlivý poskytovatelé. My chceme říci, že ať dnes budete v jakémkoliv kraji, máte zde jistotu, že zde bude kanál s názvem Regionálnítelevize.cz možné naladit.

A právě tento hlavní a základní kanál se dělí na jednotlivé regionální televize. To znamená, že pod ním najdete v různých krajích zcela jiné informace a zcela jiné pořady. Takové, které se týkají daného regionu. Pod touto hlavičkou tedy vysílá řada lokálních televizí, které svým divákům přinášejí všechny zajímavé a požadované informace, které hledají.

V plánu je jeden společný blok        

Právě díky svému stoprocentnímu pokrytí se Regionálnítelevize.cz rozhodla ještě pro jednu zajímavou novinku. A to by měl být jeden společný blok, který bude vysílán v rámci celé České republiky. Do něho tak budou přispívat jednotlivé regionální redakce. Bude to dobrá možnost pro diváky, kteří se chtějí takzvaně podívat za hranici svého kraje, a zjistit, co se děje v těch ostatních.

 V plánu je blok, který by měl každý den trvat přesně 60 minut. Bude založený nejenom na regionálním zpravodajství z různých oblastí. Bude založený také na rozhovorech, nebo různých magazínových pořadech. Kdo má zájem si ho naladit, bude to možné již od prvního dubna. Časem, který bude pravidelný každý den, je sedmnáctá hodina.