Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Provozovatel CS film chystá řadu vlastních pořadů

Rok 2019 se kvapem blíží a s ním i představování mnoha novinek, které si pro nás jednotlivé televizní stanice připravují. Proti proudu neplave ani Československá filmová společnost, která se rozhodla věnovat v následujícím roce 10% z celkových nákladů svého programu na výrobu nových pořadů.

Na stanicích, které spadají do kompetence výše zmíněného provozovatele (CS film, CS mini, Horror film, Kinosvět a TV War Svět válek), bude v příštím roce opravdu na co koukat. ČSFS se navíc netají umem dokázat efektivně pracovat s minimem prostředků na kvalitním obsahu, který zaujme diváky. A dle slov jednatele společnosti Leoše Pohla na tomto tvrzení trvá i nadále.

Co nás čeká a nemine?

Výčet novinek obsahuje šest dokumentárních magazínů, dvě dramatické dokumentární série, jeden středometrážní film, tři dokumentární seriály z oblasti záhad a čtyři z válečného prostředí. Dále se pak v obsáhlém programu objeví osmidílný cestopis z Číny a dvanáctidílný seriál, který diváka provede slovenskými hrady a zámky. Tím ale seznam ještě zdaleka nekončí.

Záhadám bude v produkci ČSFS opravdu přáno, protože je v plánu vyrobit ještě originální dokumenty k nim směřované. Bude pokračovat také práce na střihových seriálech, které se dočkají doplnění o nová témata. Další dva seriály bude věnovány opět cestování, dva dětem a celkem čtyři další se objeví na stanici TV War Svět válek, takže nad tématikou nemusíte dlouze přemýšlet.

Nebude chybět ani spolupráce se zahraničními týmy. Dva polsko-české dokumentární seriály, jeden o paranormálních jevech a tajemných místech, druhý o ukrytých pokladech nacistů na polském území, diváky zcela jistě potěší.

Slova na závěr

Už se v tom pomalu začínáte ztrácet? ČSFS se s plány na příští rok opravdu vyznamenala a snad budou připravované programy dosahovat stejné kvality, jako tomu bylo doposud zvykem.