Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Prima se hobby programů nebojí

Jste domácí kutil, který se rádinspiruje a hledá nové nápady jak si vylepšit to či ono? Pak se můžete těšit na odpolední vysílání v neděli na Primě. Tento kanál si pro vás totiž připravil zcela nový hobby pořad s názvem Libovky Pepy Libického. A jak název napovídá, pořadem vás provede moderátor Josef Libický.

Od kuchyně až po nábytek

V každém díle se moderátorbude věnovat jednomu projektu – od výroby kuchyňské linky či pokládky kamenné dlažby pod pergolou až po výrobu jídelního stolu.Cílem je ukázat podrobné návody a postupy, aby si divák mohl podobnou věc skutečně sám doma udělat. Samozřejmostí bude doporučení vhodného nářadí nebo techniky. Na nový pořad se můžete těšit od neděle 6. října. Televizi si nezapomeňte zapnout přesně ve 13:30. Pořad vhodně doplní nedělní odpolední „hobby okénko“, kdy ve vysílacím schématu kanálu Prima naváže třeba na Receptář Primanápadů a Vychytávky Ládi Hrušky.

Nedělní hobby okénko

A jaký je cíl pořadu, který by se mohl zdánlivě podobat jeho výše zmíněným kolegům? Libovky Petra Libického mají prý oslovit zejména mladší generaci, které mají ukázat, že drobné domácí opravy nebo výroba nábytku či jednoduchého vybavení nemusí být vůbec složitou záležitostí. Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima věří, že nový program, může spojit mladší i starší generaci nad společným koníčkem.

Nedělní hobby pořady přitom patří ke stálicím primáckého programu. Průměrně je sleduje okolo 400 tisíc lidí. Receptář Prima nápadů se pyšní průměrnou sledovaností okolo 388 tisíc diváků, Vychytávky Ládi Hrušky se těší ještě o něco větší popularitě. Každou neděli jim věnuje čas přes 409 tisíc diváků.Nejsledovanější epizody obou pořadů v březnu tohoto roku vidělo přes půl milionu lidí. Zda to bude krok dobrým směrem a nový pořad si také najde svou diváckou základnu, uvidíme časem. Mnoho lidí možná tyto pořady daleko více využívá jako nenáročnou kulisu pro odpočinek po nedělním vydatném obědě.