Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Prima chystá nový seriál. A to Černé vdovy

Abychom byli konkrétní, s tím chystáním to přece jenom ještě není tak žhavé, jelikož o tomto seriálu je třeba říci, že je teprve v plenkách. Co si pod tímto sdělením představit? Samozřejmě fakt, že seriál je v tuto chvíli teprve natáčený a samotné natáčení je v danou dobu na samotném začátku. Bude tedy ještě nějakou dobu trvat, než se dostane do střižny a potom na televizní obrazovky. Hned na začátku připomeňme, že samotné téma nepochází z hlav primáckých scénáristů. Seriál Tři vdovy totiž vznikl tak, že se tvůrci inspirovali ve Finsku. A to na místní televizi, kde je poměrně oblíbeným dílem seriál, který nese název Mustat Lesket. Producent, tedy Good TV se proto rozhodla na dané téma navázat a natočit podobný styl i v našich podmínkách.

Zajímá vás příběh?

O co půjde? Je trojice žen, které jsou kamarádky a jejich manželé pracují ve stejné firmě. Ti se ale ke svým ženám nechovají přímo dokonale. A tak se stane věc, která je spojena s jejich smrtí. Dané ženy, tedy tři vdovy poté začnou žít svým vlastním životem, který ale není tak dokonalý, jak si myslely. I když to podle popisu vypadá na červenou knihovnu, nelekejte se. Černé vdovy jsou kriminálním seriálem, jelikož smrt jejich mužů začne vyšetřovat zkušený detektiv, který rázem zjistí, že se nejednalo o nešťastnou náhodu, ani se nejednalo o vraždu, kvůli nespokojenému manželství.

Zajímavé herecké obsazení

Celkem bude mít seriál osm dílů, během kterých se vysvětlí vše, co divák očekává. A jak je to s hereckým obsazením? Rozhodne je zajímavé. Pokud jde o hlavní role, tak je to Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová. Pokud jde o mužské herecké obsazení, tak ani to zcela pochopitelně nezklame. Bude to třeba Filip Blažek, nebo oblíbený Boleslav Polívka. Už to samo o sobě by mohlo znamenat, že seriál Černé vdovy bude úspěšný a vyhledávaný.