Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Premiér – televize Barrandov představuje nový sitcom

Již ve středu 9. října uvede televize Barrandov na televizní obrazovky nový sitcom. Právě tyto krátké situační komedie s malým množstvím postav a prostředí jsou velmi úsporné při natáčení, nicméně se těší obrovské oblibě mezi diváky. A právě na to se rozhodla vsadit televize Barrandov, která vytvořila vlastní seriál s názvem premiér.

Vždycky ve středu

Situační komedie Premiér se na televizních obrazovkách objeví poprvé ve středu 9. října ve 20:05. Od té doby již se můžete těšit každý týden ve stejný čas na nové díly. Jak už název napovídá, tento sitcom bude mít politické téma, odehrává se právě v prostředí vysoké politiky. Vtipnou formou se seznámí s parodií na to, jak to v politice vlastně funguje a budeme mít možnost se tomu pořádně zasmát.

V hlavní roli…

Nebude se jednat o ztvárnění konkrétních postav z české či zahraniční politiky. Premiér se bude dennodenně setkávat s nejrůznějšími situacemi, které se bude snažit vyřešit co nejlépe. Budeme svědky, jak řeší jednoduché administrativní problémy i složité strategické záležitosti. A pokud byste chtěli vědět, kdo ztvární hlavní roli premiéra, zkuste se na chvíli zamyslet. Je to v televizi Barrandov – kdo jiný by se měl takto důležitého úkolu zhostit než samotný spolumajitel televize Jaromír Soukup?

Fiktivní Úřad vlády, ale skutečné situace

To, že bude seriál do jisté míry kontroverzní, spočívá v tom, že se podle televize Barrandov bude jednat o fiktivní Úřad vlády a fiktivního premiéra. Co ale fiktivní nebude, budou události odehrávající se v seriály. Ty totiž budou vycházet ze skutečného politického dění. A tak se skutečně máme na co těšit. Jaromír Soukup se tak představí v úplně novém světle, tak, jak ho ještě neznáme. Sitcom Premiér by měl nahradit dosavadní pořad Týden podle Jaromíra Soukupa.