Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Podmínky se musí dodržovat i v televizi

V posledních měsících se objevují v médiích informace o TV Barrandov a jejích problémech. Nyní měla televize další problém. Podívejte se jaký. Televize totiž nedodržela programové podmínky licence. A není to poprvé.

Správní řízení

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání má totiž v programových podmínkách, že televize musí každý den zařadit do vysílání zpravodajskou relaci, respektive několikrát denně. Televizi tak hrozilo správní řízení, protože tuto relaci měla pouze v nočních hodinách. Nyní tak můžeme ve všední dny vidět zpravodajství v čase 12:40, v sobotu pak v 10:50 a v neděli v 9:30. V minulosti dokonce zpravodajská relace nebyla ve vysílání vůbec. Chyběla vám, nebo si myslíte, že nějaké zprávy je potřeba si poslechnout.

Více o TV Barrandov

Tato televize zahájila vysílání v roce 2009 a v současné době je majitelem společnost Empresa Media, kterou ovládá Jaromír Soukup. Vysokou sledovanost na začátku zajistily televizi pořady jako Žena za pultem, nebo třicet případů majora Zemana. V současné době je oblíbený pořad Kurňa, co to je s Pavlem zedníčkem, v nabídce ale najdeme také pořady jako:

-        Nebezpečné vztahy

-        Soudkyně barbara

-        Aféry

Zrušení několika pořadů

Na konci ledna jsme mohli zaslechnout informaci, že v televizi již neuvidíme některé pořady s Jaromírem Soukupem a to z toho důvodu, že pořady nemají žádnou perspektivu a diskuze s politiky je bezpředmětná. Mezi tyto zrušené pořady patří Aréna Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa nebo týden Jaromíra Soukupa. Nemusíte se ale bát, do televize sevrátí pořad Politický kabaret a nebude ho uvádět nikdo jiný než Jaromír Soukup, který nedávno založil také politické hnutí List Jaromíra Soukupa, pravděpodobně se tak dočkáme nové možnosti ve volbách. Sledujete televizi Barrandov a máte oblíbené pořady, nebo vás spíše mediální kauzy této televize odrazují?