Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Óčko spustí nový pořad, zaměřující se na taneční scénu

Televize Óčko není jenom zdrojem hudebních klipů, jelikož se jedná také o televizi, na které nechybí celá řada vlastních televizních pořadů. A ty postupně přibývají. V nedávné době televize oznámila, že plánuje uvést další novinku. Tentokrát se má jednat o pořad, který jistě ocení všichni fanoušci taneční scény, která je jak u nás, tak i ve světě stále velmi populární. A jelikož se na ni v poslední době nedostávalo, má to tento pořad změnit.

Název pořadu? Je to Epic Ibiza

Jenom těžko vy se hledalo větší centrum taneční hudby, než je známý ostrov Ibiza, který je dlouhodobě vyhledáván milovníky klubové scény. A je vidět, že zájem stále neutichá. A právě podle daného ostrova bude pořad pojmenován. V programové nabídce ho proto hledejte pod označením Epic Ibiza. Už název má nalákat toho, kdo se do programu podívá náhodně. Důvodem daného názvu je také spolupráce s agenturou EpicProduction, která přímo na tanečním ostrově sídlí a bude informace přinášet.

Od kdy?

Zajímá vás, kdy se pořad Epic Ibiza na TV Óčko objeví? Je naplánován hned na začátek roku 2019. Takže už můžete hledat v programové nabídce a zjišťovat, jaký bude přesný termín vysílání. Jenom to potvrzuje, že na Ibize je taneční život spojený s každým dnem v roce, a to nikoliv jenom s letním obdobím, které je v souvislosti se zájmem turistů to nejvyhledávanější. A to pochopitelně také z důvodu samotného počasí.

Na co se těšit?

Jak jsme již zmínili, pořad Epic Ibiza je zaměřený na taneční hudbu. A jak dokládá samotný název, tak primárně na tu, která je spojena s tímto ostrovem. Hlavní náplní pořadu totiž bude přinášet reportáže a různé informace právě z tohoto centra dění. Pokud vás někdy zajímalo, co se na ostrově děje, co se zde bude dít, nebo jak vypadá třeba zákulisí, nyní to díky tuzemské hudební televizi a novince ve vysílání snadno zjistíte.