Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

O2 TV Sport nabídne od letošního roku přenos baseballové MLB

Placená digitální televize O2 TV rozšiřuje svou nabídku a přináší svým zákazníkům další pořad, který mohou sledovat. Kromě velké nabídky filmů a pořadů si zde přijdou obvykle na své i velcí fanouškové sportu, pro které je tato novinka připravena. O2 TV totiž zakoupila vysílací práva na zámořskou baseballovou Major League Baseball (MLB).

Jak bude probíhat vysílání?

Jak skalní fanouškové jistě dobře vědí, liga MLB se hraje od konce března až od října a vysílání na O2 TV bude tak zahájeno 28. března. Prvním přenosem bude zápas mezi PhiladelphiaPhillies a Atlanta Braves. Následně se každý hrací týden můžete těšit na přímé přenosy. Nebudou chybět ani důležité události jako například:

  • Světová série
  • Finále playoff MLB

Marek Kindernay – výkonný ředitel O2 TV Sport– slibuje dokonce daleko více než jen přenos zahraničního utkání. Dle jeho slov „Všechny přímé přenosy budou s českým komentářem, včetně play off.“To je dobrá zpráva pro fanoušky, kteří zcela perfektně nerozumí anglicky nebo si prostě chtějí jen užít sportovní utkání ve svém rodném jazyce. Do vysílání má také v plánu zvát různé experty či aktivní hráče.

Baseball se stává stále populárnějším

Krok O2 TV je v současné době zcela logický. Nejen že se jedná o světově významnou sportovní ligu, ale zároveň se v České republice stává baseball více a více populárním.Přímo do MLB by se navíc v budoucnu mohl dostat Martin Červenka jakožto první český hráč v této lize a náš národní tým nyní bojuje o možnost účastnit se letních olympijských her, které proběhnou v Tokiu v roce 2020.Další významnou událostí, která nám tento sport přibližuje, je fakt, že MLB poprvé ve své historii proběhne i na území Evropy, konkrétně na Olympijském stadionu v Londýně. Pro největší fanoušky tak bude případné sledování zápasurivalůYankees a RedSox snáze dostupné jako zajímavý výlet za sportem.