Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

O2 TV bude možné naladit i přes herní konzoli

Pokud jde o možnosti spojené se sledováním televize na svých televizních obrazovkách, je třeba říci, že kromě klasického pozemního vysílání dnes není jakýkoliv problém ani s tím, že budete moci sledovat různé kabelové, nebo internetové televize. V poslední době se jejich poskytovatelé maximálně snaží o to, aby svým divákům mohli nabídnout skutečně co největší jednoduchost. A to je příklad i O2 TV. Právě ta se aktuálně rozhodne k poměrně zajímavému kroku. Bude dostupný i majitelům herních konzolí, kde dojde k jejímu klasickému streamování.

Jaká konzole je potřeba?

Jak zástupci O2 TV sami uvedli, televize se rozhodovala mezi hlavními hráči na trhu. Buď to mohla být konzole Playstation, nebo konzole Xbox. Nakonec došlo k tomu, že to bude druhá jmenovaná. Díky tomu lze říci, že na konzoli Microsoft Xbox bude možné stáhnout specielní aplikaci, díky které pochopitelně nebude problém O2 TV sledovat. To je určitě dobrá zpráva pro toho, kdo aktuálně nemá chytrou televizi, která by něco podobného umožňovala. Stejně tak je to dobrá zpráva pro toho, kdo v daném ohledu hledá především celkovou jednoduchost. Zde se totiž dotýkáme jasného faktu, že k příjmu televize není nutné set-top-box. Stačí skutečně jenom daná klasická herní konzole, což je pochopitelně opravdu velké plus.

Společně s klasickými výhodami

Nezapomínejme ani na klasické výhody, se kterými je O2 TV dále spojována. I když ji budete sledovat v rámci herní konzole Xbox, můžete si být jisti tím, že nebude problém třeba zpětné sledování, a to pochopitelně až celých 50 hodin zpět. Dále nezapomínejte na to, že bude možné i klasické nahrávání pořadů. Vše doplňuje také obsáhlá videotéka. Jak je velká? V tuto chvíli je to okolo 1 000 filmů, které je možné si nejenom jednoduše vybrat, ale je pochopitelně možné je také rychle a i jednoduše přehrát.