Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nový komediální seriál Poldové a nemluvně již brzy v České televizi

Česká televize poslední dobou přináší svým divákům poměrně velké množství kvalitních seriálů vlastní výroby. Brzy se můžeme těšit na další, neboť se právě dokončuje natáčení dalšího seriálu se zajímavým a neobvyklým názvem Poldové a nemluvně.

Komediální seriál s detektivními motivy

Podle názvu zřejmě očekáváte seriál s detektivním tématem, což by podle dosud zveřejněných informací České televize měla být částečně pravda, ale zároveň by se mělo jednat o seriál komediální. Zatím bohužel není jasné, kdy přesně by se měla tato novinka v televizi objevit, ale na druhou stranu se ví, že by se mělo jednat o nový pořad pro páteční večery.

Pořad pro celou rodinu

Autorem scénáře k chystanému seriálu je Tomáš Baldýnský, který o seriálu prozradil několik dalších informací. Především zdůraznil, že seriál rozhodně nebude klasickým detektivním seriálem, na který jsou diváci České televize poslední dobou zvyklí. Poldové a nemluvně je totiž určený celé rodině a jeho hlavním cíle je pobavit. Již v názvu se ukrývá podstata celého seriálu, tedy propojení policejního prostředí s rodinným, především s péčí o malé děti. Příběhy se budou točit kolem policejní rodiny, konkrétněji otce, jehož hraje Svatopluk Skopal, a jeho dvou synů, kteří chtějí být pokračovateli rodinné policejní tradice, v podání Marka Němce a Marka Adamczyka.

Proč v pátek večer?

Plánované vysílání seriálu Poldové a nemluvně v pátek večer souvisí s programovou strategií České televize. V pátek večer chce totiž televize svým divákům přinášet především pořady zábavnějšího a oddychového charakteru, například podobný komediální seriál s policejní tématikou byl i Strážmistr Topinka, který Česká televize vysílala právě v pátek večer letos na jaře. Klasickým kriminálním seriálům s detektivní tématikou by měly patřit naopak pondělní večery. Česká televize již prozradila i názvy některých nových seriálů tohoto zaměření, které brzy odvysílá, například Místo zločinu Ostrava, Sever či Hlava Medúzy.