Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Novou moderátorskou dvojici Snídaně s Novou budou tvořit Partyšová a Lehký

Snídaně s Novou bude mít staronovou moderátorskou dvojici. Od pondělí 20. července se v ranním pořadu televize Nova objeví moderátorská dvojice ve složení Gabriela Partyšová a Aleš Lehký.

Nové duo, staří moderátoři

Tito dva moderátoři spolu sice budou v tandemu poprvé, oba mají ale s moderováním tohoto pořadu bohaté zkušenosti. Gabriela Partyšová uváděla tento pořad s Pavlem Svobodou a Aleš Lehký s Ivetou Kořínkovou. Budou se střídat s dalšími dvěma páry, které také z obrazovek televize dobře znáte. Každý všední den ráno vás budou ránem provázet i Kristina Kloubková a Pavel Svoboda nebo Nikola Čechová (Shopaholic Nicol) a Milan Peroutka.

Vzhledem k tomu, že mají Partyšová i Lehký ve Snídani bohatou historii, nejsou jejich přípravy na společné moderování nijak velké. Pár se nejspíš musí jen sladit co do způsobu projevu, prezentace a vytváření jedinečného moderátorského tandemu, který bude diváky bavit a bude působit přirozeně. Jak se již mnohokrát v minulosti ukázalo, není to tak snadné, jak by se mohlo zdát.

Hejdovi po dlouhých letech končí

Změny se určitě dějí i z jiných důvodů, ale jedna z hlavních příčin je i odchod oblíbené moderátorské a manželské dvojice Zorky a Miroslava Hejdových. Ti na začátku června oznámili, že s moderováním Snídaně končí. Z TV Nova odchází po dlouhých 11 letech. Podle jejich vyjádření jde o dlouhou dobu zvažované rozhodnutí, které přirozeně vyústilo z různých důvodů a okolností.

Zorka Hejdová pokračuje v moderování na rozhlasové stanici Evropa 2, její manžel Miroslav Hejda natáčí pro Óčko Star pořad Limuzína, a ještě více se bude věnovat i svým dvěma firmám, mezi nimi i TV Bydlení. Většina diváků jejich odchod přijala s lítostí, jelikož bezesporu patřili k nejoblíbenějším moderátorským dvojicím tohoto pořadu. Společně působili velmi přirozeně a fungovala mezi nimi dynamika, kterou jiné páry logicky mít nemohou.