Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nová televizní stanice Love Nature vám přiblíží všechny krásy přírody

Televizní stanice specializované na určitou specifickou tematiku se v současné době stávají čím dál tím oblíbenější. Na území České republiky se zatím objevovaly především specializované televizní stanice hudební či sportovní. Brzy se k nim ale přidá i zcela nový kanál zaměřený na přírodu s příznačným názvem Love Nature.

Příroda celého světa v celé své kráse

Tento kanál by měl být již brzy součástí balíčků satelitní platformy Skylink, jejíž majitel společnost M7 Group se o distribuci tohoto nového kanálu v HD rozlišení dohodla se společností Blue Ant Media, výsledkem jejíhož projektu kanál Love Nature je. Love Nature je určen především pro milovníky volné přírody a divoké zvěře a bude nabízet různorodé přírodovědecké dokumenty z celého světa tak, aby ukázal rozmanitost přírody na naší planetě v celé její kráse. Jen pro úplnost dodejme, že nový kanál Love Nature bude nejprve k dispozici pouze v anglickém jazyce, od patnáctého srpna letošního roku by se měl poté dočkat i české lokalizace.

Dva stejné kanály

V závislosti na satelitu, který zákazníci využívají, si budou moci naladit buď kanál Love Nature HD, pokud využívají satelit Astra 3B na pozici 23,5°E, nebo kanál Love Nature 4K, pokud využívají satelitní systém Eutelsat Hot Bird na pozici 13°E.

V budoucnu možná i u jiných operátorů

Vzhledem ke skutečnosti, že Skylink má s provozovatelem kanálu společností Blue Ant Media pouze nevýhradnou dohodu, lze předpokládat, že se časem stanice Love Nature může objevit i v nabídkách jiných operátorů na českém trhu. Nic to však nezmění na tom, že Skylink bude prvním operátorem, který českým divákům sledování tohoto zajímavého kanálu nabídl. Až dosud byl pro české diváky hlavním přírodovědným televizním kanálem Prima Zoom, případně zahraniční Natural Geographic, Animal Planet či Viasat Nature.