Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Nova bude vysílat i zpožděně

Možná se vám to už několikrát stalo. Nestihali jste start svého oblíbeného pořadu, a tak jste se museli dívat až od chvíle, kdy jste k televizní obrazovce přišli. Tento problém sice může vyřešit existence zpětného přehrávání, ale ne každý má tuto možnost od svého poskytovatele, nebo na své televizi. Nyní však nastává zajímavý zlom, pokud tím kanálem byla TV Nova. Ta aktuálně získala licenci k tomu, že může spustit svůj další kanál, který bude o hodinu zpožděný. To znamená, že kdo hlavní vysílání nestihne, jednoduše si počká na to, až pořad začne běžet na kanálu druhém. A zde ho může sledovat od samotného začátku.

Kde a pod jakým názvem?

Zajímají vás podrobnosti? Jestliže ano, je v samotném úvodu nutné říci, že tento opožděný kanál nebude dostupný všude. Bude dostupný jenom v rámci satelitního vysílání. Pokud ho máte, už jenom počkáte na to, až se vám naladí. A jak ho poznáte? Bude to poměrně snadné, jelikož jeho název bude Nova +1. Podle názvu je už poměrně jasně identifikovatelné i to, jaký konkrétní kanál bude takto vysílat s hodinovým zpožděním. Bude to pochopitelně ten hlavní, který v současné době můžeme označit i za ten, který je v podstatě nejsledovanější.

Není první

I když se může zdát, že je to zajímavá inovace a Nova je průkopníkem, rozhodně tomu tak není. Dokonce proto, že majitelé satelitů si již na svých televizích mohou naladit několik programů, které tuto zajímavou možnost nabízejí. A jsou i ze segmentu přímé konkurence, jelikož v programové nabídce lze najít třeba kanál Prima +1. Ten ale není jediným, jelikož opomenout nesmíme ani slovenské kanály, které jsou v tomto režimu k dispozici., je to jak Joj +1, tak je to také kanál Joj Cinema +1, který se přidal později a dnes je také poměrně vyhledávanou volbou u toho, kdo nestíhá. A kdy bude tento kanál spuštěný? To zatím televize v žádné oficiální zprávě nezmínila.