Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Natáčení Modrého kódu pokračuje. Prima chystá nabitý letní program

Televizní stanice postupně obnovují svou běžnou činnost, která mimo jiné spočívá i v natáčení svých původních seriálů. Nejinak je tomu u televize Prima, která již obnovila natáčení seriálu Modrý kód. Vše samozřejmě probíhá za zvýšených hygienických opatření a v rámci maximální bezpečnosti herců i štábu. Prima k tomuto kroku přistoupila poměrně rychle v porovnání s jinými stanicemi, ale není důvod se domnívat, že by to bylo uspěchané řešení.

Modrý kód běžel bez přerušení

Tento seriál Prima vysílá dvakrát týdně, a i během pandemie se stanici podařilo udržet ve vysílání premiérové díly, za což jí rozhodně patří poklona. V půlce května vedení Primy uvedlo, že nově natočené záběry uvidí diváci Modrého kódu v posledních čtyřech dílech této televizní sezóny. Jako obvykle se totiž vysílání seriálů na letní sezónu přerušuje a v pravidelných časech se opět vrátí zase začátkem nového školního roku.

V létě se můžete těšit na Kateřinu Velikou

Prima také avizovala, že se chystá na letní vysílání. Například naznačila, že kromě klasického letního programu plánuje nabídnout i premiéru výpravného seriálu Kateřina Veliká. Do léta se však nepočítá s žádnými dalšími programovými změnami. Obnovení natáčení premiérových dílů seriálu je jistě dobru zprávou nejen pro televizní stanici, ale i pro samotné herce, kteří v posledních měsících zažívali krušné chvíle.

Podobně postupují i jiné televize

I konkurenční TV Nova už oznámila, že plánuje s natáčením opět začít, termín je však stanoven až na polovinu června. To s největší pravděpodobností znamená, že premiérové díly Ordinace nebo Ulice diváci opět uvidí až po letní pauze. Letní pauza je tedy pro televize vítanou možností, jak dohnat zatracený čas a předtočit si dostatečnou zásobu dílů na další televizní sezónu, která snad bude probíhat již bez dalších komplikací.