Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Na TV Prima se připravuje pokračování seriálu Polda

Každý jistě z TV Prima zná seriál Polda. Nyní tato televize začala s natáčením další řady, která je v pořadí již čtvrtá. Na televizních obrazovkách ji uvidíte až v novém roce. Rozhodně se však máte na co těšit. Nové díly budou pokračovat tam, kde předchozí třetí série skončila. Na jednu stranu potkáte opět své oblíbené postavy, na druhou stranu dostane tato kriminální minisérie díky vývoji nový rozměr.

Úspěšné předchozí díly

Kriminální seriál Polda patří mezi velice oblíbené. Divácká sledovanost předchozích dílů se stále zvyšovala, a proto se není čemu divit, že TV Prima přichází s dalším pokračováním. V první osmidílné řadě, jež byla odvysílána v roce 2016, získal seriál Polda celkem 840 tisíc diváků starších 15 let a podíl sledovanosti byl 19%. Stejný podíl sledovanosti pak měla v následujícím roce 2017 i druhá řada. Na jaře v roce 2018 bylo odvysíláno třetí pokračování, které první dvě série překonalo. Počet zhlédnutí se vyšplhal k jednomu milionua podíl na sledovanosti vzrostl na 24%.

Co nás v dalších dílech čeká?

Pokud se na nové díly krimiseriálu Polda už těšíte, budete muset chvíli počkat, než budete moci toto pokračování na obrazovkách shlédnout. Televize Prima zatím nové pokračování teprve natáčí. Vysílat by je měla dle všech očekávání až v příštím roce 2020. V následujícím čtvrté sérii potkáte herce, které již znáte. Příkladem je:

  • David Matásek
  • Igor Orozovič
  • Jiří Vyorálek
  • Jana Kolesárová

Nebudou chybět jako postavy v podání herců z předchozích řad, tak také nových jako je Vladimír Polívka. Ten by se měl ujmout role Davida Matáska, jehož odchodem od policie skončila třetí řada a na kterou bude čtvrtá série tímto navazovat. Celý příběh by měla právě nové rola výrazně posunout a dát mu jiný, byť ne méně zajímavý, vývoj. Sám Vladimír Polívka se vyjádřil takto: „Doufám, že společně tomu dáme nějaký nový rozměr. Dělat čtvrtou sérii se může zdát jako troufalost, ale věřím, že diváka nezklameme.“ Máte se tedy příští rok rozhodně na co těšit.