Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Mňau TV v pražském multiplexu nenajdete

Společnost Prague Digital TV, která na území hlavního města Prahy provozuje Regionální síť 4, se na žádost firmy S&P Broadcasting rozhodla ukončit provoz kanálu Mňau TV, který byl vysílán od roku 2016. Přesto, že pořad z pražského vysílání nezmizí úplně, bude pro většinu lidí prakticky nedostupný. Zejména majitelé domů se společnou televizní anténou budou mít s laděním tohoto programu opravdu problémy a pravděpodobně se jim to ani nepodaří.

Řada ostatních zůstává

V síti Prague Digital TV jsou na 46. kanále vysílány i další známé a oblíbené pořady jakými jsou: Kinosvět, Mňam TV, Praha TV, Retro Music TV, Rádio Dechovka nebo třeba Český Impuls.

Hlavní náplní televizního vysílání Mňau TV jsou především krátká zábavná videa s domácími mazlíčky. Celý program je navíc postaven na úzké spolupráci redakce s diváky, protože právě ti přispívají do pořadu velkým množstvím svých vlastníchdomácích videí. Hlavními aktéry ve většině videí jsou roztomilá domácí zvířátka, převážně psi, kočky a zakrslí králicí, ale i výjimkou nejsou ani papoušci a další poněkud exotičtější zvířata.

Firma u Prague Digital TV zůstává

Společnost SaP Broadcasting ale ani tak neodchází z multiplexu operátora Prague Digital TV úplně. Stále bude vysílat sesterskou stanici Mňam TV na 46. kanálu. Stanice Mňau TV bude dále zařazena do nabídky satelitní televize Skylink a to jak v České republice, tak na Slovensku a bude součástí základního balíčku DIGITAL.

Provozovatel navíc chystá i několik dalších novinek a nových pořadů. Tou je například zcela nový pořad „Zprávy ze světa zvířat“, na který se diváci mohou těšit už od jara.Ten bude formou zábavných videí informovat o novinkách a zajímavostech ze světa zvířat.

Další důležitou novinkou je rozšíření distribuce kanálu Mňam TV na Slovensko (KANÁL Mňau TV již na Slovensku dostupný je), kde se stane součástí nabídky Orange SK.