Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Milujete teleshopping? Nabídne vám ho TV Galerie

V minulosti něco zcela běžného, co postupně upadalo. Dnes tak můžete teleshoppingové bloky vidět spíše jenom jako doplněk v rámci klasického vysílání. To ale neznamená, že by se nemohla objevit televize zaměřená přímo na TV prodej. Jedna z takových aktuálně dostalas licenci od RRTV a to znamená, že může oficiálně a samozřejmě také legálně zahájit své vysílání.

Přichází TV Galerie

O jakém konkrétním televizním kanálu je řeč? Je to TV Galerie, která bude ryze teleshoppingovou televizí, která se bude v rámci svého vysílání zaměřovat právě na nabídku a prodej skutečně různorodých věcí. Kdy konkrétně se vysílání spustí zatím není jasné, jelikož aktuálně došlo pouze k udělení licence a tak se zatím čeká na to, až bude zveřejněn oficiální termín. S tím zatím nepřišel ani samotný kanál, který hlásá jenom to, že by se mělo začít vysílat již brzy.

Program na 24 hodin denně

Co bude na televizi rozhodně zajímavé, to bude doba vysílání. Kdo očekává spíše jenom omezený termín, ten bude výrazně překvapený z toho, že tento kanál bude vyslat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Teleshopping tak bude dostupný v podstatě nonstop, což není u televize takového typu příliš obvyklé.

Kde naladit?

Pokud se budete chtít sami podívat na to, co televize nabízí, nebo budete chtít i něco pořídit, je třeba vědět, kde bude TV Galerie konkrétně vysílat. Její zařazení je spojeno s digitální terestriálnísítí, a to v rámci takzvané Regionální sítě, která nese značení číslem 7.

Kdo za televizí stojí?

I to je celkem zajímavá a pro mnohé také důležitá otázka. Stojí za ní soukromá společnost FBC Media. Pokud vám toto jméno nic neříká, možná budete moudřejší z toho, když řekneme, že za televizí stojí František Borovský, který je bývalý programový ředitel TV Barrandov. Je tedy jasné, že se jedná o člověka, který není žádným nováčkem.