Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Máte rádi talentové show? Objeví se na Primě

Jestliže máte rádi pořady typu Česko Slovensko má talent, pak je tady pro vás příležitost. Podle dostupných informací, budou začínat castingy. Umíte tedy něco, s čím se chcete pochlubit a stát se slavným? Pak neváhejte a přihlaste se. Výhry bývají zajímavé, a když třeba nevyhrajete, jistě jde o cennou životní zkušenost, nemyslíte?

Castingy ve 12 městech

Jestliže jste vybaveni nadáním, jako je zpěv nebo třeba akrobacie, pak se stačí přihlásit a následně bude následovat casting v nějakém ze 12 měst. Možnost máte také v případě, že víte o někom, kdo něco pěkného umí, ale třeba se stydí. Pro diváky pak nová série začne běžet v televizi zhruba na podzim. Už se těšíte, nebo dáváte raději přednost jinému programu? Castingy budou probíhat ve městech:

-        Plzeň

-        České Budějovice

-        Zlín

-        Praha

Mezi další města pak patří Pardubice, Brno, Havlíčkův Brod, Ostrava, Ústí nad Labem, Most, Olomouc a Znojmo. Možností tak máte hned několik. Pokud vám jde o konkrétní datum, jedná se o 6. a 7. Dubna.

Předešlé ročníky byly úspěšné

Připomeňme si minulý ročník, kde se otevřely dveře do světa teprve jedenáctileté slečně, která uchvátila svým hraním na bubny. Nutno říci, že pokud si pustíte nějaké video s touto sympatickou slečnou, že poznáte sami, jestli se ve světě hudby ztratí nebo ne. Mezi porotci pak byli Jaro Slávik, Jakub Prachař, Marta Jandová a Diana Mórová. Tato televizní soutěž se vysílá již od roku 2010. Od 5. Řady bych byl zprovozněn tzv. zlatý bzučák, který velmi talentovaného soutěžícího pošle přímo do finále. Mezi porotci se také objevila Lucie Bílá, Jan Kraus, Martin Dejdar a Leoš Mareš. Mnohdy jde u soutěžících o silné životní příběhy. Účastnili jste se někdy i vy a máte na to, stoupnout si před diváky a předvést něco, co je zaujme? Pak do toho určitě jděte. Poslední vítězka vyhrála 50 000 Euro. Co s nimi, jedenáctiletá dívka udělala, se již můžeme jen domnívat.