Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Mall má v plánu spustit novou televizi

Pokud se řekne Mall, většina lidí ví, že se nejedná jenom o anglický název pro obchodní dům. Pokud se budeme držet právě onoho velkého písmene na samotném začátku, je jasné, že jde o označení velkého internetového obchodu. Konkrétně za ním stojí téměř stejnojmenná společnost, a to Mall Group. A ta se nyní rozhodla k celkem zajímavému kroku. I když jde o společnost, která k mediální oblasti nemá zase až tak daleko, tak plán na spuštění nové televize je celkem ojedinělý.

Mall Group má v plánu spustit internetovou televizi

Nepůjde však o klasický kanál, vysílaný prostřednictvím pozemní sítě, nebo placených služeb. Televize Mall Group bude čistě jenom internetová. Bude tedy možné sledovat ji na mobilech, počítačích či tabletech, v rámci jednotlivých videí. Dá se samozřejmě očekávat, že tímto krokem bude chtít Mall nejenom nabídnout kvalitní obsah, ale také zvýšit dosah svých reklam, které bude možné pouštět v podstatě zadarmo.

Již v tomto roce

A že se nejedná o nijak vzdálenou budoucnost, to zcela jasně potvrzuje fakt, že Mall plánuje svou internetovou televizi spustit již v letošním roce. Sice přesný termín ještě známý není, ale potvrzeno je to, že do konce roku 2018 bude existovat a bude v ostrém provozu. Přípravy tedy zcela logicky už probíhají.

Dvě známá jména

Že by mohlo jít o zajímavý krok, to potvrzuje dvojice jmen. O jaké se jedná? Je to Lukáš Záhoř a Milan Kuchynka. Pokud vám daná jména zase až tolik neříkají, zkusme se zaměřit na pořady Autobazar Monte Karlo, nebo Kancelář Blaník. Právě to jsou pořady, za kterými tato dvojice stojí. Vidět jste je mohli na internetové televizi Stream.cz, ze které Lukáš Záhoř a Milan Kuchynka odešli. A své plány budou nyní realizovat v rámci Mall Group. Je tedy jasné, že kvalita pořadů by mohla být velmi dobrá. Navíc je také celkem jasné, kdo má být hlavním konkurentem.