Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Jaromír Soukup bude mít další pořady

Že nevíte, kdo konkrétně je Jaromír Soukup? Jedná se o osobu, která je generálním ředitelem TV Barrandov. A zatímco jiní generální ředitelé v jiných televizích vykonávají funkce spojené primárně s vedením, tento muž se celkem aktivně zapojuje do samotného vysílání této televize. Již nyní ho můžete na obrazovkách vidět. Kdo po tom touží, tak by si měl naladit dvojici pořadů. Ten první je Týden s prezidentem, který je dnes už delší dobu vysílán. Dalším pořadem je potom Duel Jaromíra Soukupa, který je pořadem taktéž politický, přičemž jde o debatu s některým ze zajímavých hostů tuzemské politiky.

Přidá se další dvojice pořadů

Již v minulosti bylo avizováno, že touto dvojicí pořadů pravděpodobně nic končit nebude a že se na obrazovkách objeví jistě i nějaké další. A to je dnes oficiálně a jasně potvrzeno. Tím prvním bude tematický pořad, který se bude týkat voleb, které proběhnou v říjnu. Jeho název bude Volební speciál a hlavním cílem pořadu má být primárně různé přinášení informací ze zákulisí voleb.

Když se podíváme na pořad číslo dvě, budou to Instinkty Jaromíra Soukupa. Proč právě ten to název? Je to z toho důvodu, že Soukup je zároveň i vydavatelem časopisu Instinkt a tak se rozhodl o propojení svých aktivit touto cestou. Tento konkrétní pořad by jako jediný neměl být politický, jelikož zde budou hosté lidé, kteří hrají prim na kulturní, ale i společenské scéně.

Během celého podzimu

Kdy bude možné pořady sledovat? Je to celkem jasné. Budou součástí podzimní programové nabídky. Pokud jde o pořad zaměřený na volby, u toho se očekává, že by měl skončit v nejbližších termínech po tom, co volby a vše s nimi spojené finálně utichne. A další pořady? Jelikož nejsou nijak omezeny konkrétním tématem, tak se zcela logicky očekává, že budou vysílány do doby, dokud budou mít dostatečnou diváckou sledovanost.