Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Hobby TV se dostala do nabídky UPC

Různé pořady spojené s kutilstvím a s různými inovacemi a vylepšeními mají na televizních obrazovkách své místo stále. Mnozí jistě vzpomenou na legendární Receptář. Dnes to ale nejsou jenom pořady jako takové, ale jedná se o kompletní televizní kanály, které se zaměřují na celé dané téma. A jedním z takových kanálů je i Hobby TV. Tomu se nyní povedlo dostat se k televizním divákům mnohem více.

Hobby TV bude mít v portfoliu kabelová televize UPC

UPC je u nás velmi známým poskytovatelem placené kabelové televize. A je také celkem jasné, že se na vybrané kanály dívá velká řada diváků. A ti tak budou mít možnost naladit si i Hobby TV. Tedy kanál, který však není zaměřený výhradně jenom na klasické kutilství. Nelze zapomínat také na to, že se zde objevují témata spojená se zahradou, ale i zvířaty. Dále nechybí také téma jako je vaření, ale třeba i interiérový design, nebo dále architektura.

Nejenom u nás, ale i na Slovensku

Smlouva s UPC byla uzavřena nejenom v rámci České republiky. Je třeba říci, že byla uzavřena se společnostmi UPC ČR a UPC Broadband Slovakia. A co to znamená konkrétně? Jednu důležitou věc. To takovou, že Hobby TV bude u tohoto operátora dostupná jak v České republice, tak bude tento televizní kanál dostupný také na Slovensku.

Nyní je na řadě míst

Když se podíváme na aktuální rozšíření, tak je Hobby TV spojena spíše s menšími, tedy  lokálními poskytovateli placeného televizního vysílání. V souvislosti s tím musíme říci také to, že je v plánu i zařazení kanálu do volné nabídky. Tedy do běžného pozemního vysílání. Zde však s dodatkem, že to nebude plně v rámci celé České republiky, ale jenom v určitých lokalitách. A to spíše a západě a také na jihu Čech. V lokalitách ostatních bude možné využívat jenom placené poskytovatele. Na ně společnost S&P Broadcasting, která kanál vlastí, stále cílí.