Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Golf Channel má v plánu výrazně rozšířit nabídku

Tematické televizní kanály jsou zcela jistě budoucností. Nutno říci, že do popředí se dnes kromě jiného dostává také sport. Nejenom nejznámější, jako je třeba hokej nebo fotbal. Zapomínat nelze na sporty další. A s nimi souvisí i to, že i ty lze sledovat na specializovaných kanálech. A jedním z takových je i Golf Channel. Jistě nemusíme říkat, na jaké odvětví se právě tento specializuje. Vše je uvedeno v samotném názvu. Do budoucna navíc plánuje celkem zajímavé novinky.

Co se změnilo? Majitel

Nutno říci, že jedním z hlavních důvodů změny je fakt, že Golf Channel změnil svého majitele. Tím se aktuálně stává Petr Dědek. Pokud vám toto jméno není zase až tak úplně známé, můžeme se podívat ještě na jedno. A tím je Pavel Poulíček. Toho mnoho lidí jistě velmi dobře zná z jeho dnes již historického působení na TV Nova. Ten je na Golf Channel ředitelem celé této televize.

V plánu je vysílat vše z golfového světa

Podívejme se společně také na to, jakým konkrétním způsobem by se měla rozšiřovat nabídka, která má být v rámci Golf Channel dostupná. Cíl televize je v daném směru poměrně jasný. Půjde o snahu získat v podstatě všechny důležité golfové přenosy a ty následně odvysílat. Jistě nemusíme připomínat, že na mysli máme přímý přenos z konkrétní události. Tím by se z daného kanálu mohl stát ideální výchozí bod pro každého fanouška tohoto sportu.

Celkem slušná divácká základna

Na první pohled to vypadá, že plán Golf Channel je celkem odvážný. Nutno ale říci, že vzhledem k jeho existenci ve většině placených sítí má potenciál oslovit 1,3 miliony diváků. A z těch si zhruba 280 tisíc lidí platí dodatečné sportovní programy. Ty jsou onu hlavní cílovou skupinou. A nalákat by se je mohlo podařit na řadu přenosů. V plánu je stoprocentně třeba U.S. Open, PGA, The Open nebo i Ryder Cup a Presidents Cup.