Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

ČT chystá novou reality show Peče celá země – a hledá sponzory

Soutěž, při které si mezi sebou poměří síly nejlepší pekaři z celé země – to je reality show, kterou si pro nás chystá Česká televize. Jediné, co jí v současné době chybí, jsou vhodní sponzoři – najde ČT tři odvážné?

Peče celá země

Původní název této soutěže je Bakeof a měla by se na obrazovkách českých diváků objevit již příští jaro. O čem tato soutěž bude?

Jak již název napovídá, půjde především o pekaře a cukráře – o to, jak jsou v pečení šikovní a samozřejmě hlavně o to, který z nich je nejšikovnější.

Reality show Bakeof má standardně dvanáct soutěžících a o tom, kdo dosáhne vysněného titulu (a samozřejmě vysněné ceny) rozhoduje odborná porota. Během deseti dílů soutěžící postupně vypadávají ze hry – dokud v desátém díle nezůstanou tři poslední, které čeká poslední krok předtím, než se jeden z nich stane vítězem.

Česká televize a Bakeof

Reality show Bakeof bude pro české diváky úplně novou soutěží, která se u nás zatím nikdy nevysílala (i když může mnohým připomínat úspěšnou reality show MasteChef).

Česká televize k ní ale získala vysílací práva již před delší dobou – přesněji před dvěma lety na veletrhu MipTV (odehrával se Cannes).

V současné dobře hledá ČT pro tuto soutěž sponzory. Do tohoto projektu se můžou zapojit až tři různí investoři. Jaké jim ČT nabízí výhody? Především jde o reklamu v samotném pořadu. Přesněji:

-        Dva sponzorské vzkazy (dlouhé deset vteřin)

-        Productplacement

Sponzorské vzkazy by měly vždy běžet jak před začátkem pořadu, tak i po jeho skončení.

Producentem britské verze je stanice Love Production – a to od roku 2010. BBC 2 odvysílala první čtyři série, které měly takový úspěch, že soutěž byla přesunuta na populárnější kanál BBC 1 a později i Channel 4. V současné době se touto soutěží baví diváci dvaceti zemí – a od jara příštího roku se k nim můžete přidat i vy.