Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Co pro vás chystá TV Barrandov na podzim?

Ani komerční trojka aktuálně nezůstává pozadu a pomalu ale jistě připravuje své podzimní programové schéma. A to je samozřejmě spojeno s celou řadou lákadel, kterými chce televize své diváky maximálně zaujmout. Na co se budete moci těšit? Podívejte se s námi.

Nový seriál Sousedé

O tom jsme vás již informovali, a to v souvislosti s tím, že se má jednat o něco, na čem bude Barrandov do budoucna stavět. Jelikož do seriálu vkládá velké naděje, začne s jeho vysíláním podstatně dříve, než až v době samotného podzimu. A kdy konkrétně? Zapište si do kalendářů datum 14. srpna.

Život na houpačce a Skutečné příběhy

Pojďme na další dvě novinky. Jedná se sice o pořady, které jsou a budou jiné, ale v obou z nich bude možné najít něco společného. A tím nebude nic jiného, než emoce. Ty na televizní obrazovky rozhodně patří a TV Barrandov si je toho vědom. A proto zařadí do podzimního vysílání tyto dvě novinky, které budou založeny také na různých osudech zcela obyčejných lidí.

Jaromír Soukup přidává další své pořady

Předseda představenstva ukazuje, že svých pořadů chce mít v televizi stále více. Pokud se na Barrandov díváte pravidelně, můžete sledovat Týden s prezidentem, nebo Duel Jaromíra Soukupa. K těmto dvěma pořadům se přidá ještě jeden, a to zcela nový. Ten ponese název Volební speciál. Z něho už je celkem jasně patrné, na co se jako diváci budete moci těšit a jaký bude konkrétní koncept pořadu. K tomu všemu bude třeba přidat také nové Instinkty Jaromíra Soukupa, které poběží od konce srpna.

I něco z archivu

Nebudou to ale jenom novinky, jelikož televize vsadí tak na další své osvědčené pořady, tak i na takové, pro které sáhne hluboko do archivu. Jako příklad uveďme dnes pro každého známý seriál, který nese název Třicet případů majora Zemana. Ten prozatím poběží jenom jednou týdně, a to vždy ve čtvrtek večer.