Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Československá filmová společnost plánuje rozšířit portfolio

Když se podíváme na to, čím je vlastně známá Československá filmová společnost, tak musíme říci, že se jedná o firmu, která u nás provozuje několik televizních kanálů. Ty obvykle nejsou dostupné v rámci volného vyslání, jelikož jsou dostupné výhradně na satelitu, nebo kabelové televizi, či prostřednictvím internetového vysílání. Jde tedy o kanály placené. Jedná se třeba o ty, jakými je CS mini, CS film, nebo také Horor film, či takzvaný WA R svět válek. Poslední jmenovaná je v podstatě nejnovějším počinem této firmy, která tak v segmentu televizí není žádným nováčkem. A to ani, pokud se podíváme na podíl sledovanosti.

Objevují se nové názvy

Československá filmová společnost však plánuje určitá rozšíření. Ta se v podstatě nemohou utajit. Je cílem každého provozovatele si názvy zaregistrovat. A jelikož dané informace jsou veřejné, tak je možné celkem snadno dohledat, kdo si co registruje. A tak musíme říci, že Československá filmová společnost si registruje nové značky. O jaké se jedná? Je to Kinosvět Kino, Film Play a War Play. Jak je vidět, tak se jedná o názvy, které lehce vycházejí z těch stávajících. U prvního je vidět, že půjde stále o filmové zaměření, zatímco u zbývajících dvou není tak snadné odvodit, o co by se mělo jednat.

Plán nového směru

Samotná Československá filmová společnost souvislost nových značek nijak nepřiblížila, ani nezmínila, co by měly nabídnout. Podle strohého vyjádření mlže jít o grafickou změnu kanálů, ale i o přípravu nových služeb. A co konkrétně platí? Bohužel nevíme. Zjistit to bude možné patrně až později, z oficiálního vyjádření. Každopádně platnou informací by mělo být to, že dané názvy a tedy i případné změny mají být platné právě pro letošní rok. Tedy pro rok 2018. Vše pro vás budeme neustále sledovat a tak si můžete být jisti, že veškeré potřebné informace se včas dozvíte.