Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Česká televize uvede třetí díl minisérie Živé terče – poslední z Detektivů od Nejsvětější Trojice

Česká televize připravuje ukončení třídílné minisérie Detektivů od Nejsvětější Trojice posledním příběhem, který je nazván Živé terče. Východiskem se stala předloha Michala Sýkory, kterou pro diváky zpracoval scénárista Petr Jarchovský. Na obrazovkách se objeví už 28. dubna v osm hodin večer.

Zakončení s novými prvky

Poslední z příběhů Detektivů od Nejsvětější Trojice můžeme sledovat na obrazovkách České televize 28. dubna od 20:00. V celé minisérii nazvané Živé terče pracují detektivové na odhalení sériového vraha. Stejně jako předchozí Vodník všakmírně překračují své žánrové hranice vážných kriminálek a přináší i humor a nadhled. „Věřím, že i díky tomu bude závěrečná trilogie kvalitní a divácky vděčnou tečkou za celou sérií Detektivů od Nejsvětější Trojice,“ komentuje zakončení seriálu kreativní producent Jan Lekeš. Těšit se můžeme na známé herce jako:

  • KláruMelíškovou
  • Stanislava Majera
  • Miroslava Krobota

Objeví se zde však i nové tváře – například Táňa Pauhofová, Igor Orozovič a Michal Isteník. Na celém projektu pěti minisérií Detektivů od Nejsvětější Trojice je specifické nejen střídání postav, ale také odlišný přístup režiséra. „Například v Živých terčích jsem se zaměřil převážně na osudy obětí a podezřelých“, vysvětluje režisér Jan Hřebejk.

Děj příběhu

Detektivní tým pod vedením Marie Výrové řeší případ vraždy, kdy byla oběť první postřelena z kuše a následně přejet svým vlastním vozem. Stopy vedou do prostředí exkluzivníhoklubu lukostřelby, jehož členové zastávají vysoké funkce od náměstka primátora, přes chirurga až po kontroverzního podnikatele. Děj nabere neočekávaný spád, kdyžse potencionální oběti i vyšetřovatelé dostávají do situace, kdy by se sami měli bát o svůj život.