Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

České televize natáčí zajímavé kriminální drama

Unikátní kriminálky jsou aktuálně jasnou doménou České televize. Potvrzuje to nejenom Rapl a plánovaná druhá série. Potvrzuje to třeba i aktuálně vysílaná třetí řada seriálu Labyrint. Dále je to i řada různých kriminálních minisérií. A k nim se v budoucnu přidá kriminální drama, které se aktuálně pod taktovkou České televize natáčí. Režisérem daného pořadu je Dan Svátek.

Název je znám - Stockholmský syndrom

Jaký bude název dramatu, který má mít podle plánů pouze dva díly? Je poměrně zajímavý a nese označení Stockholmský syndrom. Název však není jediným unikátem, jelikož netypický by měl být i samotný příběh.

Vše začne celkem jednoduše. Jedním jediným výstřelem, jednou jedinou kulkou, která však bude mít výjimečný vliv na osudy a životy hned 7 lidí. Ty se vlivem této události dostanou do řadu různých situací. Více pochopitelně sděleno nebylo, ale už tak mluvíme o poměrně velkém lákadle, kde nebude nouze o napětí.

Na koho se těšit?

Ptáte se, kdo si v novém díle ČT zahraje? Když začneme tím, kdo si střihne hlavní roli, bude to Martin Finger a také stále více obsazovaný David Švehlík. Zapomínat bychom neměli ani na role vedlejší, které jsou také důležité. Zde se představí herci, jako Zuzana Mauréry nebo Martin Pechlát.

Návaznost na Spravedlnost

Vraťme se na samotný začátek našeho článku, ve kterém jsme upozorňovali na zajímavé kriminální počiny z dílny České televize. Sem zaručeně patřila i Spravedlnost, kde si hlavní roli zahrál Ondřej Vetchý. A právě ta má s novinkou Stockholmský syndromjasnou spojitost. Ten má být totiž volně navazujícím příběhem, který bude mít společné téma. Hlavní hrdiny, kteří nejsou tak úplně kladní jak s ohledem na jejich chování a morální jednání, tak dokonce i s ohledem na to, jak dodržují platné zákony. Vše však plyne za situací, do kterých se postupně dostávají.