Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Česká televize má hotový seriál Vzteklina

Na vlastní tvorbu vsází Česká televize stále více. Jako by přesně věděla, co diváky zajímá nejvíce, jelikož když bychom se měli podívat na poslední natočené seriály, tak byly poměrně úspěšné. A co se dá dále očekávat, to je i fakt, že bude úspěšný také seriál nazvaný Vzteklina. Jedná se o thriller, což znamená, že si na své jistě přijdou milovníci napětí. Již jsme vás informovali o tom, že televize seriál natáčí, a nyní můžeme konečně říci to, že už je natočený.

Od příštího roku

Je jasné, že vzhledem k termínu dotočení nelze očekávat, že se by se vysílání stihlo ještě na podzim. Ostatně pro toto období už má Česká televize program hotový a o zajímavé novinky také nebude nouze. Slibuje ale, že seriál Vzteklina nasadí, co nejdříve to půjde. Hovoří se o termínu, který by měl být spojený se začátkem roku 2018. Pokud se to povede, dá se říci, že se jako diváci máte na co těšit. Konkrétní měsíc ani den, stejně jako vysílací čas znám není. Je totiž pořád ještě hodně brzy na finální programovou skladbu.

Zajímavé téma

Lákadlem seriálu vzteklina je i to, že se lze těšit na poměrně zajímavé a osvědčené téma, které bude založeno na boji dobra a zla. Nutno připomenout i to, že kreativním producentem je Josef Viewegh. Pokud vám toto jméno nic neříká, tak je spojený i se seriály Rapl, nebo Cirkus Bukowsky. Ano, oba bily zajímavé a napínavé. A tak se dá očekávat, že celá šestidílné série Vzteklina nebude jiná.

Zajímavé herecké obsazení

A koho budete moci v tomto šestidílném napínavém a jedinečném seriálu vidět? Když se podíváme na herce, kteří budou spojeni s hlavními postavami, je to třeba Jan Vlasák, Johana Matoušková, Stanislav Majer, stejně jako to bude i jeden z nejznámějších herců nejenom poslední doby, a tím je Kryštof Hádek. I tato fakta mohou být pro mnoho lidí jasným lákadlem a také hlavním důvodem, proč se dívat.