Přihlášení
Přihlašovací email:
Heslo:
Registrovat

Barrandov se snaží zaujmout novinkami

V TV Barrandov se odehrávají celkem velké změny, které jsou spojeny s tím, že se televize snaží zaujmout novými pořady. A těch má být celkem dost. O jedné novince, kde se objeví Dana Morávková, jsme vás již informovali. Bude se jednat o pořad s názvem Tenký led. Nejde ale o jedinou novinku. Nyní se podíváme na další dvě, jejichž cíl je celkem jasný. Zaujmout další diváky a zvýšit tak sledovanost televize.

Nový seriál Rodinné vztahy

Možná si ještě vzpomínáte, že historické snahy o nový seriál na TV Barrandov nedopadly úplně dobře. Sledovanost nebyla nijak velká, což znamenalo ukončení natáčení nových dílů. Přesto se TV Barrandov rozhodla nevzdávat a zkusit seriály další. Tentokrát ale s tématem, které se na obrazovkách objevuje stále častěji. Jsou to různé životní příběhy, které už mají mnohem větší ambice zaujmout, než jenom prázdná témata. Pokud jde o název, tak se jedná o Rodinné vztahy. Možná jste už první díly viděli, jelikož tento seriál už odstartoval. Pokud ne, nemusíte zoufat. Koncept je takový, že nepůjde o nekonečný seriál na pokračování, jelikož každý z dílů bude uzavřeným příběhem s jasným koncem. To je plus pro ty, kteří televizi nesledují pravidelně.

Nový pořad U tebe nebo u mě

Pokud TV Barrandov sledujete pravidelně, možná vám neunikla upoutávka na další novinku, která má pro mnohé možná komplikovaněji zapamatovatelný název. Ten zní U tebe nebo u mě. Hlavní postavouá v roli moderátorky zde bude herečka Alice Bendová. Tento pořad by měl být zaměřený na rozhovory se zajímavými osobnostmi. A to přímo v jejich bydlišti. Pokud jde o první jména, která se v pořadu objeví, bude to třeba Veronika Žilková, nebo v poslední době stále kontroverznější František Ringo Čech. Základem pořadu by měly být rozhovory, které nepůjdou jenom po povrchu, ale budou se zaměřovat i na hloubku životů jednotlivých lidí.